VLISSINGEN – Groene Ster Vlissingen 2 heeft goede zaken gedaan. De ploeg van Imad Azzanagui was in eigen huis met 5-4 te sterk voor ZVV Kroeven 4. Door deze zege stijgt het tweede naar de tweede plaats in de eerste klasse. Voor de Vlissingse formatie waren Salim Sandee (2x), Joep van Ommen, André Siereveld en Nassim Abdenbi trefzeker.
De thuisploeg begon goed aan het treffen met de opponent uit Roosendaal. Op aangeven van Nassim Abdenbi zorgde routinier Salim Sandee al snel voor de 1-0. Vanaf dat moment een mindere fase van het tweede en dit werd genadeloos afgestraft door de bezoekers. In een mum van tijd moest doelman Giovanni Lamars drie keer vissen en zo stond het 1-3 voor de gasten. Groene Ster kon in de achtervolging en deed dit met verve. Op aangeven van Salim Sandee zorgde de talentvolle 15-jarige Joep van Ommen voor de 2-3 ruststand.
In het tweede bedrijf ging de thuisploeg op jacht naar treffers. Kort na de rust kregen de bezoekers een rode kaart en hier profiteerde Groene Ster optimaal van. In overtal bediende de sterk spelende Nassim Abdenbi André Siereveld op maat en laatstgenoemde zorgde voor de verdiende 3-3. Groene Ster kreeg kansen, maar kreeg opnieuw een tik te incasseren. De Brabanders kwamen op 3-4 en opnieuw konden de Vlissingers in de achtervolging. Tot overmaat van ramp raakte doelman Giovanni Lamars geblesseerd en moest speler Haitam Ahrouch het doel verdedigen. De thuisploeg koos ervoor om met een meevoetballende keeper te spelen en kreeg loon naar werken. Haitam Ahrouch vulde dit uitstekend in en via Nassim Abdenbi werd het 4-4. De Vlissingse formatie nam hier geen genoegen mee en ging vol voor de zege. Op aangeven van uitblinker Nassim Abdenbi zorgde Salim Sandee kort voor tijd voor de verdiende 5-4 en zo trok het tweede de zege alsnog over de streep.
Selectie Groene Ster 2:
Giovanni Lamars; André Siereveld (C), Haitam Ahrouch, Ismael Sekkour, Joep van Ommen, Nassim Abdenbi, Badr Hogerheide en Salim Sandee.